Nietypowe rozwiązania na okno balkonowe

balkonOkno balkonowe daje całkiem spore pole do popisu, jeśli chodzi a aranżację wnętrza. Jest duże, przyciąga wzrok i wpuszcza do środka wiele światła. Jednak przeważnie ludzie decydują się na wybór różnego rodzaju przysłaniających je firan – wyjątkiem są sytuacje, w których wychodzi ono wprost na zasłonięty przez wzrokiem sąsiadów ogród, a słońce nie świeci prosto w okno. W przeciwnym razie można wybrać firanki na okno balkonowe, które zachwycają swoim niebanalnym wyglądem.Koraliki i sznurki

Dość interesujące rozwiązanie stanowią firany w postaci wąskich sznureczków lub koralików. W oknie zwyczajnego rozmiaru wyglądałyby niezbyt dobrze, ale wysokie okno balkonowe jest wprost stworzone dla nich. Pozwalają też stosunkowo łatwo wydostać się na balkon, wystarczy po prostu odsunąć część całości. Świetnie prezentują się w pomieszczeniach z lekko orientalną nutą.

Panele

Aranżowanie okien balkonowych to okazja, by wypróbować modne firanki panelowe. Ich popularność spowodowała stosunkowa łatwość dobierania poszczególnych elementów, co tworzy niebanalne zestawy. Przy użyciu takich firanek na okno balkonowe można całkowicie odmienić salon, osiągając przeróżne efekty i klimaty pomieszczenia – wystarczy wyobraźnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *