Gdy brak czasu na aranżację wnętrza

firanygotoweNie każdy lubi spędzać długie godziny, planując zakup akcesoriów oraz dekorowanie swojego mieszkania po remoncie. Powody mogą być różne – najczęściej to zarówno brak czasu, jak i brak takich zainteresowań. Na szczęście nieposiadanie żyłki dekoratora nie musi oznaczać mieszkania w nieciekawym, pozbawionym wyrafinowania mieszkaniu. Z pomocą przychodzą gotowe rozwiązania, obmyślone już przez kogoś innego.

Potencjał okien

Okna mogą bardzo wiele wnieść do pomieszczenia. Nie chodzi tu tylko o ich wielkość, sposób działania czy oświetlanie domu, ale także o potencjał dekoratorski. Dobrze dobrane gotowe firanki pozwalają na podkreślenie charakteru pokoju oraz na stworzenie ciekawej aranżacji naprawdę niewielkim wysiłkiem. Warto więc dać im szansę, udając się do sklepu po dodatki do wnętrza.

Podpowiedź dekoratora

Zaletą firanek gotowych jest także ich spójność oraz często występujący opis, w którym dekorator doradza, z czym najlepiej je zestawić – przydają się wskazówki o typie pomieszczenia oraz wystroju. Nie trzeba już zastanawiać się, czy wrażenie wywierane przez konkretny model prowadzi raczej w stronę nowoczesności, czy klasyki. Twórca firanek gotowych zrobił to już w momencie ich projektowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *